Değerlerimiz


 
 
 
 
 
 
Güvenilirlik
Güven, Alper Çelik olarak en önemli değerimizdir. Tüm grup şirketlerimizde güven odaklı hareket ederek ticari ilişkilerimizi sürdürmekteyiz. Güven odaklı ilişkilerimiz bizi biz yapan temel taşlarımızdandır.
Kalite
Günümüz pazar şartlarında alternatifi olmayan “Kalite” tüm şirketlerimizin üretimdeki ana prensibidir. Rekabette her zaman ayırt ediciliği benimseyen Alper Çelik yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerle sektördeki farkını yansıtmaktadır.
Çevrecilik
Alper Çelik çevrecidir, doğayi kirletmez, enerji tüketimini minimalize eder, geri dönüşümü etkin kullanır, gelecek nesilleri ve dünyanın geleceğini önemser.
Dinamiklik
Günümüzde değeri daha da artan “Zaman kavramı” tüm şirketlerin en önemli konusu haline gelmiştir. Alper Çelik dinamizmini her geçen gün artırarak işbirliği içinde olduğu şirketlere hızlı çözümler üreterek zaman kazandırmayı hedeflemektedir.
Müşteri Odaklılık
Alper Çelik tüm süreçlerini müşterilerinin taleplerine göre şekillendirir. Şirketlerimiz %100 müşteri memnuniyeti parolasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
Yenilikçilik
Sektöründe Türkiye lideri olmayı hedefleyen Alper Çelik olarak dünyadaki gelişmeleri ve mega trendleri sürekli yakından takip ederiz. Yenilik odaklı Ar-Ge merkezi çalışmalarımızla geleceğe adapte oluruz. Bilinmeyeni bulmak en önemli motivasyonumuzdur.