Hakkımızda


  

Sektörün lideri olan ve bu liderliğini koruyarak daha da ileriye taşımak için çok çalışan ALPER ÇELİK A.Ş. , sektörde 20 yıla yaklaşan tecrübesinin haklı gururunu yaşamaktadır.

Şirketimiz; Dilovası, Sakarya ve Çerkezköy'de faaliyet gösteren 3fabrikası ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Fabrikalarımızda bulunan 60 ayrı makine ve araç ile Çatı ve Cephe kaplama sektöründe özellikle üretime ağırlık verilmiştir. Sahip olduğumuz 16 değişik trapez formumuz  ile birlikte,Cephe Kaset ve Metal Kilit Geçme Sistemlerimiz, 55’lik ve 70’ lik  Beton Altı Deck Trapez, 110 ve 153' lük Yüksek Hadve Trapezlerimiz, 8, 18, 24 ve 27 'lik Sinüs Form Trapez üretimlerimiz ile şirketimiz  bu alanda sektörde rakipsiz konumdadır.

Çatı ve Cephe Kaplama sektöründe kullanılan bir çok ürün üretilerek ve tedarik edilerek müşterilerin tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında çözümlenmektedir.

Şirketimiz zamana ve teknolojiye ayak uydurabilmek adına sürekli kendini yenilemekte, müşterilerine alternatifli ve sorunsuz çözümler sunmayı hedeflemiştir.   

Bundan sonrası için hedefimiz, şu an bulunduğumuz konumu koruyarak, yeni yatırım ve yeni açılımlarla şirket kimliğimizi daha da ileri taşımaktır.